20 years PitStop: Poland

Jeudi, avril 6, 2017
Warsaw, Poland

Together with our customers, new users and partners, we will celebrate the 20th anniversary of Polands favourite PDF preflight and editing software. We go through the path of memory and look back at our common success.

We are hosting the event with AKON.

Register now

 

Enfocus ma przyjemność przedstawić wydarzenie jakim jest najbliższa konferencja w Warszawie Enfocus 2017 (dn.06.04.2017).

Mieliśmy wiele przystanków w innych państwach, ale objazdowa konferencja Enfocus nie byłaby w pełni wartościowa, jeśli nie odwiedzilibyśmy ukochanej Warszawy.

Ten rok jest szczególny, ponieważ 20 lat temu Enfocus opublikował PitStopa. Zatem czy możesz odgadnąć co będzie tematem tego wydarzenia?

Wraz z naszymi klientami, nowymi użytkownikami oraz partnerami, będziemy świętować 20-lecie idealnych korekt PDF. Przejdziemy przez ścieżkę pamięci i spojrzymy wstecz na nasz wspólny sukces.

Ponadto, co zrobiliśmy w ciągu ostatnich lat, również podamy krótki przegląd najnowszych funkcjonalności PitStop , wraz z najnowszym Switch 2017 i naszym ostatnim produktem PDF Review Module.

Firma Enfocus oraz lokalni partnerzy zapraszają Cię na konferencję. Obiad również czeka na nas! Wiec zapisz się i dołącz jako uczestnik na czas, poprzez zapisanie się na listę, zanim nie będzie za późno.

Register now